ТРИЧІ ІМІТУВАЛИ РОЗСТРІЛ!! Український священик пережив полон бойовиків Путіна і нажахав правдою

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Греко-католицький священик Тихон Кульбака – донеччанин в шостому поколінні, але сталося так, що він був змушений покинути рідну землю.

Влітку 2014 року отець ледь не позбувся життя. Його взяли в полон і тричі імітували розстріл тільки за те, що говорив в Донецьку на українському, і належав до уніатської церкви, передає “24 канал”.


“Майже всі пережили так званий фальш-розстріл. Нас виводили і імітували розстріл. Це було дуже важко, це було дуже страшно, це було дуже непросто. Наді мною такий експеримент робили тричі і я скажу чесно, що я від страху, від несподіванки втратив свідомість “, – розповідає батько.
Батька не били і не катували, у нього забрали інсулін і довели до діабетичної коми. Врятували греко-католицького священика – українські мусульмани. Саме вони влаштовували пошуки і домовлялися з сепаратистами. Завдяки їм отець Тихон зараз мешкає у Львові. Чоловік переживає, адже там залишив своїх парафіян, які не змогли виїхати.

“Є телефонні дзвінки. Зазвичай вони відбуваються, коли там дуже погано, відбуваються якісь обстріли, то вони дзвонять і просять про молитву”, – зізнався він.
Батько Кульбака корінний донеччанин, втім сепаратисти на нього повісили клеймо зрадника. Виховували чоловіка батьки як звичайного радянського хлопчика. Хотів рятувати людські тіла і бути лікарем, а став рятівником душ. Батько каже, що те, що сталося на Донбасі було спланованим.
“Останні десять років, починаючи з 2004 року після Помаранчевої революції, яка стала для нас таким натхненням і надією, що щось зміниться. Насправді з тих пір почався дуже жахливий експеримент над донеччанами. Все, що стосувалося України” партія Регіонів ” знищувала “, – говорить батько.

Батько живе у Львові, але щодня він згадує свою маленьку Батьківщину. Адже там могили батьків, рідний брат і налякані українці.

Джерело: https://lviv.znaj.ua/ru/355311-ukrayins-kyy-svyashchenyk-perezhyv-polon-boyovykiv-putina-i-zhakhnuv-pravdoyu-dovely-do-komyПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий