“Україна розв’язала громадянську війну на Закарпатті”: Угорські депутати влаштували істеричний демарш в Європарламенті

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В ЄС реваншистські випади режиму Орбана переважно сприймають дуже скептично, підтримка йде лише від ультраправих маргіналів та інших утриманців Москви

Депутати Європейського парламенту від Угорщини назвали обшуки СБУ На Закарпатті у представників угорської громади ситуацією “громадянської війни”, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання kiszo.net.


З такою заявою виступили євродепутати від угорських партій “Фідес” і християнської народно-демократичної партії.

“Українська влада створила на Закарпатті ситуацію громадянської війни. Ми вважаємо це ганебним і глибоко засуджуємо застосування збройної сили українською владою проти лідерів і організацій угорської громади на Закарпатті”, – сказано в заяві.
Угорські парламентарі вважають, що обшуки СБУ були спрямовані на залякування угорців Закарпаття і були політично мотивованими.

“В асоційованій країні Європейського Союзу, яка неодноразово заявляла про свій намір інтегруватися в Європейський союз і НАТО, такі випадки неприпустимі, тому ми виступаємо з ініціативою в Європейському парламенті, щоб включити це безпрецедентне порушення до порядку денного грудневого пленарного засідання”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: https://patrioty.org.ua/politic/ukraina-rozviazala-hromadiansku-viinu-na-zakarpatti-uhorski-deputaty-zrobyly-isterychnyi-demarsh-v-ievroparlamenti-354662.htmlПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий