Щойно! Зеленський повідомив важливе – закривати не будуть. Жорстке звернення, почули усі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Володимир Зеленський запевнив людей, що під час січневого локдауну державні кордони на в’їзд та виїзд будуть відкритими для українців, тому не потрібно скасовувати відпустки.

Про це заявив Зеленський під час відеозвернення.

Зеленський розповів, що в грудні локдауну точно не буде, а буде в січні – ймовірність його “не мала”. Проте президент не радить продавати квитки та скасовувати відпустки – державний кордон буде відкритий на в’їзд та виїзд для українців.

Зеленський просить людей дезінфікувати руки, тримати дистанцію, уникати скупчень та зміцнювати імунітет. Він також запропонував українцям взяти участь у так званому референдумі щодо локдауну.

Президент також нагадав, як правильно носити захисні маски.

Пряма мова Зеленського: “Ми зовсім не так собі уявляли народовладдя, але усі ми беремо участь у всеукраїнському референдумі. Питання – “локдаун в грудні”. Що робити якщо ваша відповідь “ні” – все дуже просто, будь ласка, народ, носіть маски! Носіть їх правильно.


Нагадаємо, у владних коридорах обговорювали різні варіанти запровадження тотального карантину: на Новий рік та Різдво, ще до свят чи й після Нового року.

Із 14 до 30 листопада в Україні діяв “локдаун” вихідного дня.

Керівник МОЗ констатував, що очікуваного результату він не дав через порушення обмежень українцями, тож продовжувати його не планують.

2 грудня уряд підтвердив, що карантин вихідного дня не продовжать.

МОЗ запропонує жорсткий карантин із перших чисел січня на три тижні.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий