Якось я прийшла до невістки, принесла продукти, думала, станемо разом, наліпимо вареників, борщику червоного зваримо. Але невістка сказала, що витрачати час на це не буде. А коли я запитала, що вона приготує чоловікові на вечерю, відповідь була – замовлю піцу. Мені дуже прикро за сина, як він міг вибрати собі таку недбалу дружину

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Я взагалі не розумію, як це дружина не готує їсти своєму чоловікові. Мені 60 років, я заміжня вже майже 40 років, і жодного дня в мене не було такого, щоб в холодильнику було пусто – завжди щось смачненьке і свіженьке. Все, як любить мій чоловік і мій син. А інакше не можна – порядок в будинку і смачна гаряча їжа на столі – показник любові дружини до чоловіка.

А моя невістка Марія абсолютно не вміє готувати. Заміжня вже п’ятий рік, але так нічому і не навчилася. Спочатку пробувала щось таке зображувати, але ентузіазм швидко вичерпався. Причому, мова не про якісь там складні страви, соуси чи випічку. Марія ухитряється так приготувати навіть звичайну кашу або макарони, що і їх в її виконанні їсти просто неможливо.

Я розумію, молода ще. Так всі ми спочатку не вміли нічого! Але ж навчилися ж! Тим більше зараз, коли і продукти будь-які є, і рецепти усякі, і майстер-класи в інтернеті! Так люди вищу математику в інтернеті освоюють, не тільки готування!

Просто Марія лінується і не хоче. «Не можу» і «не виходить» – це відмовки!

Коли я їй все це висловлюю, невістка тільки зітхає, визнає, що я права. Але витрачати півдня на приготування ексклюзивної їжі їй здається непотрібним і непродуктивним заняттям. Можна знайти справи і цікавіше, а на обід замовити піцу, наприклад. Взагалі, відносини з домашнім господарством у Марії не складаються.

Якось я прийшла до неї, принесла муку і сир, думала, станемо разом, наліпимо вареників, борщику червоного зваримо. Але невістка сказала, що витрачати час на це не буде. А коли я запитала, що вона приготує чоловікові на вечерю, відповідь була – замовлю піцу. Мені дуже прикро за сина, як він міг вибрати собі таку недбалу дружину.

Готувати вона, як вже було сказано, не вміє, прибирати і мити підлоги не встигає, прасування вважає пережитком минулого… Найнеобхідніші побутові справи мій син без особливого фанатизму робить сам – може, наприклад, випрати, викинути сміття, запхати посуд в посудомийку, приготувати бутерброди або яєчню. А ні – так обходяться і без цього.

Обоє багато працюють, приходять пізно, обідають в місті. Дітей поки немає, і від недосконалого побуту ніхто не втрачає нічого. Тому вони вважають, що я, як і всі свекрухи, просто шукаю, до чого причепитися.

Але я все одно залишаюся при своїй думці – невістка не готує, тому що у неї немає любові до чоловіка! Їй байдуже до нього, ось і все. Любила б – все б робила, дбала б із задоволенням…

А раз немає бажання якось порадувати людину, допомогти, подбати… Це багато про що говорить! Любляча дружина дійсно буде робити для чоловіка навіть те, що не дуже подобається, і постарається навчитися тому, чого не вміє. Може я і старомодна, але я вважаю, що наваристий борщ і вареники – це найкращий показник любові.

Фото ілюстративне – vokrug.tv.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий