“Я вірю і сnодіваюся, що дійсно наразі лоkдаун нам не nотрібний” – Зеленський заnисав нове відеозвернення до українців

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Жорсткого карантину у грудні не буде.

Про це 4 грудня заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні. Б

“Я вірю і сподіваюся, що дійсно наразі він (локдаун. – Ред.) нам не потрібний. Ми зважували всі за, всі проти, дуже багато даних та прогнозів, запевнення МОЗу щодо контрольованості ситуації в лікарнях і я рекомендував прем’єр-міністру не оголошувати локдаун у грудні. Карантин вихідного дня, яке б до нього не було ставлення, дав свій результат. Щоденна кількість захворілих людей перестала зростати на стільки стрімко та геометрично… А тому нам вдалося збити цю динаміку, тому медична система не пропустила нокаутуючих ударів, тому вона справляється і вона витримає”, – заявив Зеленський.


Він додав, що в окремих регіонах є проблеми, однак їх буде вирішено.

“Загальна ситуація контрольована і не диктує введення локдауну в грудні… Ми даємо змогу бізнесу працювати і не втрачати грудень – один з найприбутковіших місяців року, і ми не будемо людям псувати свята”, – запевнив президент.

Водночас є “немала” ймовірність запровадження жорстких карантинних обмежень у січні.

“Я доручив уряду наступного тижня повідомити вам завчасно, детально, чітко, коли буде локдаун, який його чіткий формат, вичерпний перелік усіх карантинних заходів, тож ні для кого це не буде сюрпризом – це я обіцяю”, – заявив Зеленський.

Рішення про запровадження локдауну повідомлять не за тиждень, а “набагато раніше”, зазначив Зеленський.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий