Я поступила навчатися на бюджет. Єдине, що мені потрібно, це житло. Я попросилася жити зі своїми батьками, але вони кажуть, щоб я кидала навчання і йшла на роботу. Навіть родичі на моєму боці, але батькам байдуже до цього

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Я сама не можу зрозуміти чому, але мої батьки дещо незвично не схожі на тих, що у моїх однолітків. Вся справа в тому, що вони говорять мені відразу йти працювати на роботу і отримувати досвід безпосередньо в організації на робочому місці. Причина такого рішення проста – зараз погано навчають. Я тільки в цьому році стала повнолітньою, мені тепер відкриті всі дороги, але замість цього я повинна йти незрозуміло куди.

Дивно, що мої колишні однокласники хочуть працювати, але їх відправляють вчитися. І вони не хочуть, але ж не розуміють, що тільки навчання дасть їм кар’єрний ріст. Я це чітко усвідомлюю, те що отримати справжні професійні навички без освіти неможливо. Багато хто скаже, що я можу навчатися самостійно. Це дійсно так, але самонавчання вимагає великої кількості часу і навичок. У мене їх в моєму віці немає. В університеті ж мені все зможуть пояснити і роз’яснити абсолютно все.

Та й професія, яку я хочу отримати, передбачає наявність у мене диплома. Його відсутність поставить хрест на моїй кар’єрі ще на етапі співбесіди, тому що мене не візьмуть на роботу. Нікому не потрібен лікар без диплома, адже це всім зрозуміло. Та й як отримаю повноцінну освіту самостійно? Медицина важка сфера, в якій люди вдосконалюються все своє життя. А батьки фактично говорять мені йти працювати прибиральницею в лікарню і там якось отримувати хоч якісь навички. Це просто смішно, в голові не вкладається, як взагалі до такого можна додуматися, тому що ніяких здібностей я там точно не отримаю.

І я б могла зрозуміти їх точку зору, якби у нас не було грошей на університет. Однак я поступила на бюджет і ніяких вкладень не потрібно. Все, що мені від них треба, це тільки жити з ними, в своєму будинку. Мені потрібно всього близько шести років, протягом яких я буду не тільки працювати, а й вчиться. Так у мене з’являться невеликі гроші з підробітку і навички для подальшого кар’єрного зростання.

А якщо я почну просто працювати, то ніякого розвитку тут не буде. Як би я не намагалася їм це пояснити, вони просто відмовляються мене слухати. Відчуття, ніби вони хочуть чути тільки себе. Навіть наші родичі на моєму боці і намагаються з ними поговорити, але толку від цього ніякого. Батьки стоять на своєму.

Загалом, сподіваюся, що незабаром все вирішиться і мені перестануть докучати та дорікати. Я адже молода і краще орієнтуюся в той час, в якому живу. Це підтвердять навіть мої дядьки з тіткою, які молодші за моїх батьків. Мені просто потрібно дати трохи часу і свободи, а домогтися всього іншого я зможу самостійно. Але таки враження, що батьки просто не хочуть чомусь мені допомагати.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий