Безкоштовно! Степанов зробив надважливу заяву – просто в ефірі. Зробити в першу чергу!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Уряд планує в першу чергу забезпечити безкоштовну вакцинацію від коронавірусу людей, що належать до “груп ризику”.

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що уряд зможе забезпечити безкоштовне вакцинування від коронавірусу не всіх громадян України.

Як заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера, уряд планує в першу чергу забезпечити безкоштовну вакцинацію від коронавірусу людей, що належать до “груп ризику”. При цьому сам Степанов також планує вакцинуватися.

“Я впевнений, що хоча б ті групи ризику, які ми визначили в країні, ми повинні обов’язково в першу чергу почати вакцинувати. І зрозуміло, що це за професійною ознакою – медичні працівники, педагоги, і група ризику – люди похилого віку і ті, хто має захворювання. Моя задача, щоб ми вакцинували насамперед тих людей, які цього потребують “, – сказав Степанов.


Також міністр розповів, що в Україні близько 80% тестів на коронавірус проводять державні лабораторії. Вони роблять це безкоштовно.

Безкоштовні тести роблять, коли людину привозять на швидкій в лікарню.

“Від загальної кількості тестів близько 80% ми робимо потужностями наших лабораторій. І це повністю безкоштовно. Це коли в лікарню людину привозять, це коли людина викликає мобільну бригаду”, – сказав Степанов.

За його словами, також безкоштовно робитимуть швидкі тести на антиген.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий