“Ви знали, що це буде п#здець”!! Ветерани АТО приїхали на фабрику під Києвом, де робили іграшки з логотипом армії РФ

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Власник фабрики розповів, що дійсно у нього є контракт з Росією, але це не заборонено законом.

Ветерани АТО відвідали фабрику ялинкових іграшок під Києвом, яка виробляла кулі з логотипом армії РФ, щоб поспілкуватися з керівництвом.


Учасники АТО зажадали від власника компанії показати утилізовані іграшки та контракти. Власник фабрики розповів, що дійсно у нього є контракт з Росією, але це не заборонено законом. “Це морально не дуже красиво, але краще я звідти заберу гроші і тут буду платити податки, понад мільйон у бюджет”, – сказав директор.

“А я так не вважаю … Я кинув роботу і пішов воювати”, – відповів йому військовий. “Що хочете, те й робіть. Паліть мене, бийте, що хочете, вляпався”, – сказав господар і попросив дочекатися поліції, оскільки до нього прийшло дуже багато людей для нього одного. На фабрику приїхала поліція. Пізніше з’явився представник СБУ. Наразі правоохоронці проводять огляд приміщення.

Джерело: https://patrioty.org.ua/society/vy-znaly-shcho-tse-bude-pzdets-veterany-ato-pryikhaly-na-fabryku-pid-kyievom-de-robyly-ihrashky-z-lohotypom-armii-rf-355060.htmlПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий