Відео, в якому пасажирка літака псує волосся сусідці викликало масу суперечок в мережі

Інше...

Користувачка ТікТока показала на відео, як пасажирка літака помстилася сусідці, яка відкинула своє довге волосся на спинку сидіння. На кадрі дівчина просто псує зачіску порушниці її комфорту. Постановка це чи ні, але суперечок відплата викликала досить багато.

Користувачка Тіктока janelleelise поділилася роликом про сувору помсту в літаку. “На чиєму ви боці?” — запитала вона мешканців платформи. Глядачам показують двох дівчат, що сидять одна за одною, і довге волосся однієї з них відкинуте на спинку сидіння, що явно заважає її сусідці. Але друга пасажирка на вторгнення в особистий простір реагує радикально: на кадрах вона приклеює в волосся кривдниці жувальну гумку.

На жуйці справа не закінчується: слідом в хід йдуть льодяник і напій, в який пасажирка вмочує волосся сусідки. Вона також обрізає деякі її пасма. Жертва ж ніби не помічає того, що відбувається і ніяк не реагує на псування волосся, при цьому наполегливо відкидає зачіску на спинку сидіння, коли противниця намагається її прибрати. А бортпровідниця, яка помітила цю мовчазну боротьбу, лише з подивом подивилася на противниць.

@janelleelise

Whose side are you on?! #ohno #toxic #drama #airplane #travel #GivingThanks

♬ Oh No – Kreepa

Користувачі платформи розповсюдили відео: воно зібрало більше 99 мільйонів переглядів. І на стороні дівчини, яка влаштувала помсту, виявилося чимало коментаторів.

Спочатку я був на стороні дівчини попереду, але після того, як вона продовжувала відкидати своє волосся назад, мені здається, що вона отримала по заслугах.

Вона безумовно заслужила цього.

Але інші користувачі платформи заперечили: на їхню думку, дівчина, що сидить ззаду, зайшла занадто далеко, і конфлікт можна було б вирішити простіше.

Або ж ти могла просто поплескати її по плечу і сказати їй про це.

Вона могла попросити її прибрати волосся.

Месниця не мала права псувати волосся сусідці, думають тіктокери.

Це не привід для того, щоб псувати їй волосся на довгий час.

Але у неї немає права чіпати чуже волосся без дозволу.

Це ненормально, їй могли знадобитися роки на те, щоб відростити це волосся. Подібні вчинки роблять вас поганою людиною.

Їхні опоненти теж не відставали і висунули свої аргументи.

Я знаю, що вона не стала б слухати сусідку, тому що вона продовжувала відкидати своє волосся.

Я впевнений на сто відсотків, що вона попросила її [прибрати волосся], а дівчина не послухалася. Це буквально видно з того, що вона продовжує відкидати своє волосся.

Багатьох мешканців платформи тим часом зацікавило, чому пасажирка спереду не відреагувала на цілий ряд маніпуляцій із зачіскою — на їхню думку, вони б точно щось відчули. Можливо, річ у тім, що у героїні ролика перука або штучні пасма, припустили коментатори. Але інші люди знайшли ситуації більш просте пояснення: на їхню думку, конфлікт зовсім не справжній.

Це по-любому перука, і це постановка.

Тікток: якщо це не постановка, то перегляди не наберуться.

1. Бортпровідниця нічого не зробила. 2. Дівчина б виразно щось відчула. 3. Це явно перука. 4. Зверніть увагу на те, що в них однакові кепки. Постановка.

Судячи з профілю тіктокерші, ролик і справді міг бути знятий за сценарієм. Адже вона частенько публікує різного роду пранки над близькими.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий