ВІДЕО: Обзивала, принижувала і кричала: у Кропивницькому вчителька своєрідно «навчала» дітей

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Кропивницькому спалахнув педагогічний скандал. У соцмережі з‘явилися відео методів виховання молодших школярів на групі продовженого дня в одному з ліцеїв.

Діти зафільмували, як вихователька криком «допомагає» учням виконувати домашнє завдання.

Про те, як відреагували на це в ліцеї і в  управлінні освіти, 4 грудня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.


Відео зняла одна з учениць і показала мамі. Та виклала у соцмережі.За кілька годин дописувачка пост видалила. Однак він уже набув розголосу. У ліцеї «Сокіл», де це трапилось, приголомшені. Кажуть, жінка працювала з дітьми тридцять років.

«Вчителька зразу знепритомніла, її забрала швидка і все. Не було нарікань на цього вчителя», — говорить заступниця директора з виховної роботи ліцею Наталія Мілентій.

«Вона так кричалаще тоді, як ми (донька — Ред.) в школі були. Це ще по-божому вона кричить. Вона ж нормально не розмовляла, вона завжди обзивала, принижувала, завжди так кричала», — говорить мати однієї з випускниць закладу Ельміра Небесна.

Пригадуючи шкільні роки, батьки випускників ліцею кажуть, що на вчительку не раз скаржилися, але цим словам адміністрація не вірила. Відео ж вийшло надто переконливим. Почути думку фігурантки відео не вдалося — на роботі її немає, телефон у школі не дають. А от реакція управління освіти уже відома.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий