Депутати влаштували немислиме – МАСОВЕ “ПОБОЇЩЕ”!! Поламані меблі та техніка!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Одеській облраді в п’ятницю, 4 грудня, депутати влаштували масову бійку, поламавши меблі та техніку.

Бійку почали, коли представники “Опозиційної платформи – За життя”, “Партії Шарія” і “За майбутнє” блокували трибуну й не давали розпочати засідання, а одна з груп намагалася провести реєстрацію членів ради. Про це пише місцеве видання “Думська”.

Таким чином, з’ясовувати стосунки політики почали ще до старту першої сесії обласної ради VIII скликання.

Журналістам стало відомо, що після бійки народна депутатка від ОПЗЖ Тетяна Плачкова, яка була присутня в Одеській облраді, звернулася до медиків із підозрою на перелом руки.

Крім того, на фотографіях, зроблених після інциденту, видно, що депутати поламали частину своїх робочих місць, облили колег водою, а комусь видерли ґудзик.


Зазначається, що билися між собою кілька десятків осіб – депутати обласної ради та їхні колеги з Верховної Ради України та муніципальних зборів.

На відео видно, що деякі люди стояли в стороні і не брали участь у бійці. Дехто з тих, хто бився, був у масці, але про дотримання карантину, звичайно, не йдеться.

Станом на 20:00 засідання так і не почали через блокування трибуни. Журналіст Максим Войтенко Написав у Facebook, що представники ОПЗЖ кричали: “Янукович!” – а депутати із залу відповідали: “Юлі – волю!”.

Додамо, бійки політиків в реаліях України не є чимось новим. 27 листопада розбірки між депутатами та співробітниками правоохоронних органів сталися в будівлі Київської обласної ради.

5 листопада в Верховній Раді побилися два нардепи. Гео Лерос напав на Олександра Юрченка в коридорі – нібито повалив його на підлогу і побив ногами.

Джерело: https://korupciya.com/zelenskyj-v-shoczi-deputaty-vlashtuvaly-nemyslyme-masove-poboyishhe-krana-gude-shokuyuchi-detali/Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий