“Діагноз вже підтверджено” Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур..

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Не зважаючи ні на що! Важливо бути поруч. А надто зараз, нам так важливо навчитись бути поруч, коли розділяють кілометри та пандемічні обмеження.

І через телефонний зв’язок чи відео, смс чи просто реакцію на сторіз у інстаграм долати ті відстані.

Не концентруватися на співчуттях, а підбадьорити, знайти потрібні слова, які телефоном зможемо відправити у будь яку точку планети.

А надто порадіти за хоч і таку маленьку, але все ж перемогу. Сказати “молодець”, замість “тримайся”. І бути на зв’язку не тільки тоді, коли щось трапиться.

Зрозуміла це після випадку у моїй родині. Коли оті всі кілометри, які тягнуться більше своєї реальної довжини, були між нами. І ті години очікування, у яких уміщувалась ціла доба.

Моя двоюрідна сестра Наталія зі Львова. Декілька років тому вона знайшла у себе на шиї невелике утворення і пішла до лікаря.


До цього в неї вже були проблеми: відчувала оніміння, некомфортно себе почувала, та як і всі — думала — минеться. Декілька лікарів та гіпотеза щодо онко.

Шок, страх, та, найгірше, що діагноз поки не підтверджено. Тоді на відстані наша родина мобілізувалась і ми почали шукати. Вихід, лікарів, обстеження…..

Купа аналізів і підтверджений діагноз: аутоімунне захворювання. Всі разом встали на захист нашої Наталі перед підступною хворобою. І хоча зараз моя сестричка бореться з недугом — вона знає, ми поруч.

А ми досі вчимося бути поруч! У словах та діях. Радіємо маленьким крокам перемоги, підтримуємо у хвилини смутку. Знаємо, що ми разом.

Якщо і вам інколи не вистачає слів підтримки для ваших близьких, яким знайомі такі непрості відчуття та боротьба з онкологією, то на допомогу прийде ось такий ресурс: https://butyporuch.com.ua

Діліться і ви своїми історіями підтримки з хештегом #бутипоруч#нутриціяПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий