Зрадник! Просто у центрі столиці – жорсткий ультиматум уряду: у відставку! Люди вийшли – ситуація складна. Вірменію трясе

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Опозиційні політичні сили, які в суботу провели мітинг і ходу в центрі Єревана (Вірменія), завершили акцію протесту біля урядової дачі прем’єр-міністра Ніколи Пашиняна, де в ультимативній формі зажадали від нього до вівторка, 8 грудня, скласти повноваження.

Про це повідомляє видання Sputnik Вірменія

“Ми будемо обговорювати два питання – день і годину відставки Пашиняна, а також надання гарантій в тому, що народ не зробить фізичної розправи”, – заявив представник партії АРФ “Дашнакцутюн” Ишхан Сагателян.

Сагателян заявив, що якщо до зазначеного терміну Пашинян і його команда не підуть, то по всій Вірменії почнуться акції громадянської непокори.


Опозиція спеціально озвучила вимогу біля урядового особняка, “щоб бути ближче до нього, щоб він почув голос народу”. За словами Дашнакцакана, можливо таким чином Пашинян зрозуміє, що його відставка є вимогою народу.

“Якщо не піде до вівторка, то ми самі його усунемо, і крапка”, – уклав він.

Відзначимо, що кілька тисяч протестувальників в Єревані після мітингу на площі Свободи попрямували ходою до особняка прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна. Протестна маса йшла до резиденції з величезним вірменським триколором. Громадяни скандували “Вірменія без Ніколи”, “Нікол – зрадник”. Активісти також активно палили різнокольорові фаєри.

Так, опозиційні політики вважають, що підписана Пашиняном 9 листопада спільне з президентами Росії і Азербайджану Володимиром Путіним і Ільхамом Алієвим заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабаху, по суті, стало капітуляцією. Опоненти Пашиняна також покладають на нього відповідальність за економічні та соціальні проблеми республіки.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий