Зусилля подвоюються! Профільний міністр відзвітував – українці не чекали. Вже наступного року – запросити всіх

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністр оборони України Андрій Таран заявляє, що зусилля на шляху інтеграції в Організацію Північноатлантичного договору (НАТО) подвоюються.

Про це Таран сказав в інтерв’ю “Урядовому кур’єру”, повідомляє УНІАН.

“Ми чітко визначаємо свої амбіції отримати План дій щодо членства в НАТО і сподіваємося на всебічну політичну підтримку союзників НАТО про прийняття такого рішення на майбутньому саміті Альянсу в 2021 році”, – зазначив Таран.

За словами міністра, про це він говорив під час зустрічі на цьому тижні з надзвичайними і повноважними послами і військовими аташе держав-членів Альянсу, акредитованими в Україні.

“Відхилення від курсу немає, навпаки, подвоюємо наші зусилля на шляху євроатлантичної інтеграції”, – підкреслив Таран.

Також міністр запевнив, що набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору – це стратегічний курс держави.

Крім того, додав він, планується досягти в максимально стислі терміни достатньої сумісності Збройних сил України з відповідними силами держав Альянсу, а також суттєво активізувати реформи, спрямовані на досягнення відповідності критеріям членства в НАТО.

Зазначимо, що раніше у Міноборони розповіли, що планують влаштувати в наступному році. Як повідомив Андрій Таран, Збройні сили України хочуть взяти участь в цілих 22 багатонаціональних навчаннях в межах країни. Ще 14 плануються за межами України.

«Ми хочемо запросити всіх наших партнерів, щоб підвищити рівень участі в навчаннях на території нашої держави в 2021. Ми готові до цього приєднатися зі свого боку, з огляду на наш отриманий партнерський статус з розширеними можливостями. Ми маємо намір приєднатися до навчань Альянсу, які будуть пов’язані з колективною обороною », – сказав Таран під час брифінгу.

Крім цього, за словами міністра оборони, ВСУ мають намір опрацювати підвищення кваліфікації українських військових в рамках цілого ряду тренувальних місій.

Таким чином, з огляду на вищезазначене, Таран повідомив, що армія України буде відпрацьовувати військові маневри спільно з експертами з НАТО. Крім того, експерти опрацьовуватимуть якісну підготовку військовослужбовців.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий