Його неможливо слухати! Зеленський розлючений – міністр шокував. Рішення визріло – буде відставка!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Такі заходи, як карантин в Україні та профілактичні обмеження на вихідних, дозволили зупинити ураганне поширення COVID-19 на території країни. Швидкість циркуляції хвороби знизилася.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході свого брифінгу в суботу, 5 грудня, коментуючи ситуацію з коронавірусною епідемією в Україні.

За його словами, максимального результату досягти не вдалося, проте стрімке поширення COVID-19 було зупинено.

“Ми вже четвертий день бачимо, що ці цифри менші, ніж ті, які були тиждень тому. У нас сьогодні 13 825 хворих за минулу добу, а в суботу минулого тижня було 16 294. Тобто майже на 2,5 тисячі осіб захворіло менше” , – сказав Степанов.

Також він додав, що в Україні один з найнижчих показників летальності від коронавірусу в Європі.

“Якщо подивитися по відсотку летальності, а він у нас один з найнижчих в Європі, він становить близько 1,7%. Це основний результат. Ми зберегли життя щонайменше 42 осіб”, – підкреслив Максим Степанов.


І все, за словами нашого міністра Степанова в країні добре. Але ось тільки кількість хворих зростає, люди вмирають.

Тг-канал “Таємниці депутата” пише, що Степанов дуже сильно дратує Зеленського і відставка міністра дуже ймовірна, але швидше за все вже після Нового року.

“Максим Степанов дратує президента все сильніше. Його неможливо слухати. Все у Степанова добре: ліжок вистачає, кисень є, проблем немає. А якщо при Степанові озвучувати його косяки, він як школяр – не знає, не бачив, не чув.

Рішення визріло. Але момент зливати ще не настав. Степанов повинен забрати з собою негатив за провалені кейси. А влада повинна отримати свою частку позитиву. В обмін на відставку – голоси соросят. Степанов сам все розуміє.

Максим Володимирович, ви там обережніше – на все життя за останні тижні не нагортають. Багато уважних очей навколо!”

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий