Квітучий світовий курорт перетворився на пеkло!! На Балі почався МАСОВИЙ ГОЛОД!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На Балі спостерігається збільшення числа «ковід-бідняків» – людей, що мали невеликий статок, але через пандемію втратили можливість заробляти навіть на їжу.


Масовий голод, що охопив східні території індонезійського острова Балі, почав посилюватися через пандемію коронавіруса. Про це з посиланням на статистичні дані повідомляє Al-Jazeera.
За інформацією телеканалу, з огляду на різке зниження туристичного потоку в регіон, обумовленого обмежувальними заходами на тлі COVID-19, і збідніння проблема недоїдання зараз також поширилася на окремі міські райони.

Зокрема, особливо різке зростання числа голодуючих зафіксований в окрузі Карангасем, де місцеві жителі існували на кошти родичів, які працювали в сфері послуг в інших частинах острова.
Відомо, що на туризм припадало близько 60 відсотків ВВП острова. При цьому в серпні поточного року рівень безробіття виріс до 5,6 відсотка, а також було втрачено 105 тисяч робочих місць.
До того ж на Балі спостерігається збільшення числа «ковід-бідняків» – людей, що мали невеликий статок, але через пандемію втратили можливість заробляти навіть на їжу. «Це люди середнього класу, які раніше мали роботу, вони можуть виглядати нормально, тому що у них нове взуття або мотоцикл, але насправді вони теж мають потребу», – пояснив керівник проекту благодійної організації Scholars of Sustenance Foundation Bali Діджей Дентон (DJ Denton), підкресливши, що мова йде про появу нового класу людей на острові.

Джерело: https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/kvituchyi-svitovyi-kurort-peretvoryvsia-na-peklo-na-bali-pochavsia-masovyi-holod-355045.htmlПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий