Особлива молитва в час, коли світом панує недуга: Отче небесний! Твій єдинородний Син, Господь наш Ісус Христос, сказав: “Просіть і дасться вам, стукайте, то й отвориться вам”.

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Особлива молитва в час, коли світом панує недуга.

Отче небесний! Твій єдинородний Син, Господь наш Ісус Христос, сказав: “Просіть і дасться вам, стукайте, то й отвориться вам”. Тож у найглибшій покорі припадаю перед Тобою, Отче безконечного милосердя, та зі сльозами в очах молю Тебе: зглянься ласкаво на нещасний нарід, з-поміж якого невмолима хвороба забирає людські життя.

Господи, Господи! Признаю, що це наші беззаконня стали причиною згуби стількох людей. Я свідомий того, що це за наші гріхи таке робиться в світі. Ми тяжко провинилися перед Тобою, всемогутній Господи Боже! Але Ти, Всезнаючий, бачиш, що нарід тепер кається за свої беззаконня. Наляканий цією карою, щиро просить в Тебе милосердя.

Тож, Господи! Ти, що не хочеш відходу у той світ грішників, але бажаєш їх навернення, спини Свій справедливий гнів і відверни від розкаяного народу цю заразливу недугу! Змилосердися над нами, щоб ми могли в спокої служити Тобі й дякувати по всі дні життя свого за цю превелику ласку.

А душам тих, що від цієї недуги пішли, подай, Господи, вічний упокій там, де нема ні журби, ні болю, ані зітхань, а вічне життя. Вчини це, молю Тебе, наймилосердніший Господи, задля молитов Пресвятої Владичиці Діви Марії, наших Ангелів Хоронителів і всіх Твоїх Святих. Амінь.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий