Погрози та образи! Порошенко не чекав – жорсткі слова: “торгував направо і наліво”. Шокуючі деталі гучного скандалу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Київській області Клавдіївська фабрика ялинкових іграшок робила новорічні прикраси для армії Росії. Відео з підприємства в Facebook опублікував Сергій Савченко. На записі показано, як одна з працівниць фабрики розписує ялинкові кулі, де нанесено символіку російської армії.

Пізніше виконувач обов’язків голови правління Павло Гукасов у соцмережі визнав, що фабрика поставляє свою продукцію в Росію.

“У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, як повідомляє видання “Страна”, співробітники Клавдієвської фабрики детально розповіли, як почався скандал з ялинковими іграшками для армії Росії.

“Прийшли четверо людей, замовили екскурсію. Все було зазвичай, як завжди. Ми повели в цех, де працюють художники, але ми не дозволяємо там знімати, щоб не порушувати авторські права замовника. Вони зайшли, почали знімати. Коли їм зробили зауваження, в відповідь посипалися образи, хейт, загрози. А коли побачили іграшки з російською символікою, взагалі почали розганяти зраду, наїжджати на художників, екскурсовода, намагалися задиратися до охоронця. Це ненормально. Порошенко торгував направо і наліво своїми цукерками, газ російський, гречка російська, але ніхто не бігає по супермаркету і не кричить про зради “, – розповів “Стране” співробітник фабрики.


Сьогодні на Клавдієвській фабриці, де робилися ялинкові іграшки для армії Росії, було багато журналістів, місцевих активістів і атовців, які прийшли висловити свої претензії. Але фабрика працює в штатному режимі, проводять екскурсії. Тут вже побувала поліція і взяла пояснення у керівництва, а також вилучила 75 штук розбитих прикрас з символікою РФ.

“Страна” довідалася думку однієї зі співробітниць фабрики, яка працює майстром. На думку Анни, то, що фабрика виконувала замовлення для Росії – абсолютно нормально.

“Наша фабрика поставляє іграшки багатьом країнам. Тому я вважаю, що це абсолютно нормально”, – заявила майстер Анна.

Також працівники обурені погрозами спалити підприємства, які звучать в соцмережах.

“Вранці погрожували, що спалять фабрику. А я все життя працюю тут. Я задоволена зарплатою, як і багато співробітників. Ми ж не зброя виготовляємо, це новорічні іграшки. Знайшли просто терпить. Нехай ідуть на Петра Порошенка свого наїдуть, а не на звичайних робочих “, – заявила “Стране” одна зі співробітниць.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий