“ПОМОГИТЕ прекратить это безобразие!”: Зрадниця ​Поклонська звернулася до ООН, визнавши, що окупація викликала в Криму водну катастрофу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ


“Депутат” Держдуми РФ від анексованого Криму, колаборантка Наталія Поклонська через свій в Telegra-канал виступила зі зверненням до ООН через дефіцит прісної води на півострові. Ситуацію вона назвала гуманітарною катастрофою, зазначають Патріоти України.

Зрадниця звинуватила ООН в невиконанні “основних функцій” через те, що Крим відчуває водна криза.
“На полуострове нет пресной воды. В кранах течет грязная, ржавая и вонючая вода, из-за которой люди начинают массово болеть кишечными и кожными заболеваниями”, – написала колаборантка.
Няша визнала, що причиною такої ситуації став незаконний “референдум” в 2014 році, в результаті якого РФ захопила український півострів. Експрокурорша підкреслює, що Схід Європи сьогодні “находится на грани гуманитарной катастрофы”. “ПОМОГИТЕ прекратить это безобразие!” – волає сепаратистка.
Варто відзначити, що до водної кризи в Криму привела мілітаризація Росією півострова. Величезну частину ресурсів РФ витрачає на утримання своєї військової угруповання з десятки тисяч солдатів і десятків тисяч одиниць військової техніки, котрі “наводнили” півострів з 2014 року ,і продовжують прибувати. А прості жителі тим часом змушені отримувати воду за графіком. Наприклад, в Сімферополі її подача обмежена 4 годинами на добу. Росія за 6 років анексії не спробувавши хоч якось запобігти катастрофі. Всі ці роки окупанти черпали підземні запаси, через що землі Криму стрімко перетворюєтся на солончак. Деякі райони півострова вже непридатні для життя. Раніше Поклонська публічно визнала “провал” Росії в Криму: “Ще гірше стало”.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий