Принца Гаррі сприйняли за продавця ялинок на ярмарку

Інше...

Після відмови від королівських повноважень та переїзду до Америки принц Гаррі й Меган Маркл відмовились від публічного життя. Схоже, це позначилось на впізнаваності пари. Адже королівського нащадка сприйняли за продавця ялинок на ярмарку.

Подружжя принца Гаррі й Меган Маркл готується вперше відзначити Різдво у власному будинку в США. Як інформує видання Vanity Fair, пара вже обирає різдвяний декор для маєтку в Санта-Барбарі. Разом вони відправились на ялинковий ярмарок, аби обрати святкове дерево. Там з ними трапилась курйозна історія, яку у твіттері розповів один з працівників.

“Меган і принц Гаррі прийшли сьогодні до мене на роботу, і ми продали їм ялинку”, – йдеться в повідомленні користувача, опублікованому в середу, 2 грудня. Він додав, що для приїзду королівської пари помічники підібрали ідеальний час. Так, торговельна ділянка була майже порожньою, тому ярмарку не довелось закривати спеціально для знаменитих гостей.

Однак інші покупці все ж були, адже маленький хлопчик підбіг до принца Гаррі й стурбовано запитав, чи продає той ялинки. Працівник не став описувати реакцію герцога Сессекського на курйозний інцидент.

Там була одна сім’я, їхній маленький син підбіг через дерева до Гаррі і запитав, чи не працює він тут, не знаючи, хто це,
– поділився користувач твіттера.

Нагадаємо, що минулого року Меган Маркл і принц Гаррі святкували Різдво в орендованому маєтку на острові Ванкувер у Канаді. Тоді вони відмовились від звичного торжества з королівською родиною в Сандрінгемському палаці й провели головне свято року з мамою Меган Дорією. Цього року пара планує залишитися у своєму будинку в Каліфорнії, а за кілька днів відвідати Велику Британію.

Джерело

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий