Пізно вночі! Депутати шокували – масова бійка. Потрощені меблі і лайка – у залі відбувалося немислиме. Ніхто не чекав!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Після 23:00 4 грудня в Одеській облраді депутатам все ж вдалося зібратися на першу сесію. До цього було 12-годинне протистояння депутатів з бійками і зі знищенням меблів.

Після початку засідання депутати формально прийняли присягу, тобто підписали папірці. Про це повідомляє місцеве видання “Думська”.

Далі почалося найголовніше, а саме таємне голосування за голову зборів. На цю посаду претендували 2 особи – “слуга народу” Григорій Діденко і представник ОПЗЖ Вадим Шкаровський.

В результаті головою Одеської облради став Діденко: його підтримали 44 депутати. У той же час за Шкаровського свої голоси віддали 40 осіб.

За даними журналістів, проросійська ОПЗЖ робила все, щоб головою ради став її представник. У хід йшов навіть підкуп депутатів – суми доходили до 75 тисяч доларів.


Додамо, що ввечері в сесійній залі зареєструвалися всі 84 ​​депутати. Реєстрація депутатів відбувалася підняттям рук, оскільки раніше під час бійки народні обранці зламали систему голосування.

“В Одеській обласній раді сьогодні було дуже жарко. За більш ніж 12 годин депутати так і не змогли розпочати першу сесію. Зате встигли влаштувати масову бійку, поламати кілька столів, розбити обладнання для голосування, відірвати один одному гудзики, обкласти колег матом, викликати поліцію , заблокувати трибуну і вимагати явки губернатора. Погуляли, в загальному, на славу.

Причиною веселощів став конфлікт між двома конкуруючими коаліціями. З одного боку “За майбутнє”, ОПЗЖ і Партія Шарія загальним фронтом зчепилися з конкуруючим союзом партій в складі Слуг народу, Європейської солідарності і Довіряй справам. Одеська політика своєю строкатістю і нестандартним складом коаліцій може здивувати всю країну.

Приводом для конфлікту стала вимога зареєструвати 9 депутатів від фракції “За майбутнє”, – коментують ситуацію “Вести”.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий