“Таємничий пасажир”. Прикарпатці зняли короткометражку про насилля (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прикарпатці зняли короткометражку про насилля “Таємничий пасажир”. Про це Суспільному Карпати розповів сценарист та режисер стрічки Олег Цимбалюк.

“Над сценарієм я працював кілька тижнів, а зняли фільм майже за день. Годин вісім, включно з репетиціями. Зйомка і монтаж – доба. Могло б бути усе краще, бо це наша перша робота. Все впиралося в гроші і ресурси, але я вважаю, що досить непогано вийшло”, – розповідає сценарист та режисер фільму.

Мрія зняти стрічку у Олега Цимбалюка була давно, але реалізувати вдалося лише зараз.

"Таємничий пасажир". У Франківську зняли короткометражку про насилля

“Спочатку я планував зняти відеокліп, але у моїй голові написався сценарій. Кинув своєму знайомому оператору. Він прочитав і сказав, що варто зняти. Вийшло таке сучасне фантастичне відео. Оскільки я ще й музикант, то в кінці грає мій авторський трек “Вирішуй сам”, – каже Цимбалюк.

У фільмі автор хотів показати наслідки насильства і закликав не бути осторонь від чужих проблем.

"Таємничий пасажир". У Франківську зняли короткометражку про насилля

“Не потрібно ніколи в житті досягати своїх цілей шляхом насильства. Якщо не хочеш робити добро, то хоч не чини нікому зла. Якщо комусь прийде в голову “поганяти понти”, то може вийти так, що в цей момент з’явиться такий самий “Таємничий пасажир”, який, керуючись добрими намірами, стане на сторону слабшого”, – ділиться Олег Цимбалюк.

Зараз творець працює над двома сценаріями до нових короткометражок.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий