“Українці платять замало податків”: у Авакова пояснили, чому зарплати лікарів в Україні мізерні

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Говорячи про неможливість підвищити зарплати українських лікарів із бюджету, Антон Геращенко заявив, що українці вигадали масштабні схеми, через які страждає бюджет України. Йдеться про спроби підприємців ухилитися від сплати податків. За словами Геращенка, вони сплачують замало грошей у бюджет.

“В Україні триває схематоз зі сплатою податків. У нашій країні багато схем крутяться довкола продажу контрабандних товарів, великих торгових мереж, які роблять тисячі своїх співробітників ФОПами, щоб один співробітник продавав банани, інший рибу, третій м’ясо. У результаті відбувається колосальне ухилення від сплати податків, внаслідок чого ми не можемо платити нормальні зарплати лікарям і вчителям”, – заявив радник Авакова.

Попри те, Геращенко сказав, що в Україні також є і чесні підприємці. За його словами, це самозайняті особи та ті, хто реально працює на ринках. Втім, цих людей не стосується введення касових апаратів. Касові апарати потрібні тільки тим підприємцям, які мають в обороті 1 мільйон гривень і більше.


Геращенко про зарплати лікарів в Україні: відеоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий