У всіх на очах! “Порошенківця” – затисли, глухий кут: скандальний Гончаренко включив істерику. Повний провал

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Між депутатом Ради Олексієм Гончаренком і главою МОЗ України Максимом Степановим трапилася публічна суперечка через вакцину від COVID-19.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов і депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко посперечалися в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” увечері 4 грудня.

Відео інциденту було оприлюднено на офіційному Facebook-акаунті “Шустер online”.

Суперечка почалася з заяви депутата про те, що в проект бюджету на 2021 рік на вакцинацію від коронавірусу населення закладена занадто маленька, на його думку, сума – 2,6 млрд грн.

“Думаю, і міністр охорони здоров’я підтвердить, що цих грошей абсолютно недостатньо”, – заявив Гончаренко.


Степанов чомусь відреагував різко. Він пред’явив претензію депутату за те, що він критикує проект, хоча сам правок не пропонує.

“У нас немає такої можливості, якщо ви не розумієте”, – сказав у відповідь Гончаренко.

Міністр на це заявив, що депутат використовує проблему “в політичних цілях”, і йому це “вигідно”.

Разом з тим, він визнав, що закладеної в проекті бюджету суми недостатньо для вакцинації навіть людей із зони ризику. З його слів, МОЗ просив виділити понад 15 млрд грн, однак цієї суми не знайшли.

“У нас є додаткові кошти. Ми домовилися з Світовим банком про залучення кредитних ресурсів – близько 50 млн доларів. І ще у нас є з ЄБР залучення близько 75 млн євро саме на вакцини”, – розповів Степанов.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий