Як зварити яйце жовтком назовні: веселий експеримент, який здивує сім’ю і гостей

Інше...

Пам’ятайте саморобну іграшку з 90-х, гудзик на капроновій нитці. Коли нитку розтягували в різні боки, гудзик обертався з великою швидкістю. Це була наша відповідь західним іграшкам йо-йо. Так ось, за аналогією з цим, житель Чикаго Жерант крамп винайшов центрифугу для сирих яєць і навіть запатентував свій винахід, назвавши його Золотий гусак.

Навіщо йому це знадобилося?

Оригінальна подача яєць – ідеальний ресторанний варіант. Крім того, таке яйце дуже красиво виглядає в розрізі, а значить, воно того варте.

І як це діє?

Обертання в центрифузі витісняє більш важкий жовток до стінок шкаралупи, а легкий білок проникає всередину. Виходить золоте яйце. Однак, потрібно знати, що крутитися яйце на такій швидкості можна всього 15-20 секунд. Інакше білок і жовток просто перемішається, збовтати і зварене яйце буде не золотого, а брудно-жовтого кольору.

Умільці, які живуть далеко від Чикаго, пропонують зробити саморобну центрифугу для яєць. Для цього обмотують яйце скотчем. потім поміщають в капрон (можна взяти колготки). З двох сторін щільно зав’язують і розкручують яйце, приблизно як гудзик з вищезгаданої іграшки, протягом хвилини.

Інструкція:

Однак, треба розуміти, що смак такого яйця буде відрізнятися від звичного.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий