Я не витрачаю своє життя на всілякі дурниці. Мені вже 52 роки і я нарешті хочу жити так, як хочу я

Інше...

Дивовижна жінка Мішель Комбс вирішила розповісти про те, які приємні бонуси дає вік і як стереотипи псують людині життя. Послухаєш її, гарненько подумаєш і зрозумієш: а вона-то дійсно права. Жінка чверть століття намагалася виглядати добре: сиділа на дієтах, купувала собі дорогу косметику, постійно стежила за модою, намагалася зберегти молодість. І тільки через 25 років зрозуміла, що витратила час даремно. Зараз їй 52 роки і вона не змогла перемогти старість. Вона визнала свою повну поразку і вирішила насолоджуватися життям. Жити так, як хочеться їй, не озираючись на інших і не думаючи про те, що про неї подумають інші люди.

Вона жалкує про втрачений час: про те, що часто вдавала, ганялася за модою, хотіла виглядати стильно.  Вона витратила багато грошей, щоб зафарбовувати свою сивину. Чимало коштів було витрачено і на косметику, щоб приховати зморшки. А потім вона прийняла рішення: досить!

Вже рік як вона не фарбує волосся. Перестала сидіти на дієтах. Стежить тільки за тим, щоб її харчування було повноцінним і смачним. Так, вона трохи поправилася. Ну і що? Їй це абсолютно не заважає жити. Тепер вона не мучить себе багатогодинними тренуваннями в спортзалі. Тепер вона звикла вигулювати собаку і гуляти по парку. Зараз вона не витрачає великі гроші на косметику. Купила тональний крем, туш і губну помаду – цього їй достатньо, щоб нормально виглядати і комфортно себе почувати. Вона бачить свої зморшки, бачить обвислу шкіру. Але не робить з цього трагедії. Вона навчилася сприймати все спокійно. Просто вона вирішила решту життя прожити щасливо. Тому і так змінилася.

Ось чого тепер ніколи не робить 52-річна Мішель Комбс:

1. Вона не мовчить. Коли їй є, що сказати, вона завжди каже. Вона завжди дає відсіч своїм кривдникам і ставить на місце хамів. Вона впевнена, що чинить правильно: таких людей треба вчити і ставити їх на місце.

2. Вона абсолютно не переживає через те, як вона виглядає. Якось раз чоловік запросив її вранці в кафе. А вдома як на зло закінчився шампунь. Ви думаєте, вона через немиту голову відмовилася від сніданку з коханим чоловіком в кафе? Нічого подібного. Вони пішли в кафе. І відмінно провели час в компанії один одного. Хоча раніше вона посоромилася б піти з немитою головою в кафе.

3. Вона дозволяє собі робити те, що хоче. Якщо їй хочеться читати, то вона читає. Хоче слухати музику – вмикає музику і танцює. А хочеться з’їсти великий і смачний бутерброд опівночі – вона і це собі дозволяє.

4. Вона ніколи не носить незручне взуття. Тепер вона вважає за краще моді і думці інших людей свою зручність і комфорт. Якщо комусь не подобається її зовнішній вигляд, то це проблеми тієї людини.

5. Вона тепер не вибачається за безлад в своєму будинку. Мій будинок і в ньому так, як мені хочеться, – тепер вона думає саме так. – Ну, подумаєш, не було в мене настрою прибирати! А вам-то, яке до цієї справи! – ось так вона тепер говорить. 6. Вона запрошує в гості тепер тільки тих, кого дійсно хоче бачити. І ніколи не ображається на тих, хто не може прийти, тому що зайнятий.

7. Вона не купує непотрібних речей. Вона просто викреслила зі свого життя принцип: куплю, може стане в нагоді. Все, що не треба, вона відразу ж викидає.

8. Вона перестала спілкуватися з негативними людьми. Їй просто шкода витрачати свій час на таких людей. Вона не хоче шукати в них щось хороше. Мішель щаслива, що вона зрозуміла, що ж саме заважало їй бути щасливою всі ці роки. Вона рада, що встигла це зрозуміти, до того, як померла. Тепер вона живе повноцінним життям і радіє кожному прожитому дню.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий