Агент ФБР розкрив таємницю: навіщо ключі від машину загортати у фольгу. Прочитавши цей пост, ви теж будете так робити

Інше...

Експерти з кібербезпеки не залишають ключі від машини на тумбочці, навіть у власній квартирі.
Щоб запобігти викраденню автомобіля, загорніть брелок в шматочок фольги або поставте в бляшанку.

Як це працює

Насправді, це не одна з народних мудростей, а науково обґрунтована методика, що отримала назву «Клітка Фарадея». Блокуючи магнітне поле, ви перешкоджаєте викрадачам. Такі пояснення дала агент ФБР і експерт з кібербезпеки Холлі Хьюберт, що вийшла на пенсію в 2017 році. «Кібер-загроза постійно вдосконалюється, через що споживачі не можуть працювати на випередження».

Скопіювати код брелка можна, перебуваючи поза приміщенням.


Компанія Cybersecurity співпрацює з Detroit Three і автовиробниками, намагаючись створити надійний протиугінний пристрій.

Холлі Хьюберт, яка на даний момент є генеральним директором GlobalSecurityIQ, рекомендує купувати сумку Faraday, що захищає сигнал. Це не настільки надійно як хотілося б, але все ж, зменшує ризики викрадення. Сумка виглядає як звичайний чохол, з «підкладкою» з фольги.

Експерти підтверджують, що зберігання брелока в сумці, названої в честь вченого, який зумів зрозуміти, як працює магнітне поле – це не параноя.

Директор Центру автомобільної інформації Фей Франсі каже: «Поки автовиробники працюють над створенням надійного пристрою проти викрадення, кіберпротивник не дрімає».

Пам’ятайте про те, що ваша безпека – ваша турбота. До тих пір, поки не буде винайдено безпрецедентна протиугінна захист, загорнувши ключі в шматочок фольги або купіть недорогий чохол, який блокує магнітне поле.

Діліться постом з друзями – їм теж буде цікаво!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий