Важливо! Разумков приголомшив заявою – потрібен мир! Рада на ногах: звернень не надходило

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Верховній Раді поки не зареєстровано законодавчих ініціатив, пов’язаних з переговорами по Донбасу в рамках Тристоронньої контактної групи і Нормандського формату.

Про це в неділю, 6 грудня, в ході спілкування з журналістами заявив спікер Дмитро Разумков.

“Звернень до нас щодо законодавчих ініціатив, які необхідно було б напрацювати в рамках роботи вищезгаданих органів (переговори в Нормандські форматі і в ТКГ – Ред.), не надходило”, – сказав Разумков.

За його словами, парламент може самостійно написати і прийняти “правильні закони”, однак питання полягає в тому, щоб рухатися в одному напрямку для досягнення миру на Донбасі.

“Тому що, якщо Верховна Рада буде просто самостійно писати і просто приймати закони, а це не буде корелюватися з тими завданнями і позиціями, які відстоює українська сторона в рамках цих мирних переговорів, то це будуть просто прийняті закони. Я впевнений, нам треба не просто це, нам потрібен мир, нам потрібно повернення наших територій і збереження життів “, – додав Разумков.

Нагадаємо, нещодавно спікер парламенту заявив, що на наступному пленарному тижні з 15 по 18 грудня Верховна Рада може розглянути законопроект про продовження дії закону про особливий статус Донбасу на рік.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий