В Каліфорнії церква стала стрип-клубом, щоб мати можливість працювати під час карантину (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В американському штаті Каліфорнія зараз карантин, але список необхідних для життя підприємств і видів діяльності там максимально дивний. Ідеально це підкреслює кейс церкви Godspeak Calvary Chapel.

Деякі церкви штату вирішили продовжити свої служби, незважаючи на карантин. Відразу кілька церков вже судяться з владою — вони впевнені, що закриття їх на карантин порушує Першу поправку до Конституції, пише Red State.

“Конгрес не має права видавати закони щодо впровадження будь-якої релігії чи заборони вільно сповідувати її, а також не має права видавати закони, що обмежують свободу слова, друку і права народу мирно збиратися і звертатися до уряду з проханнями”, — написано в Конституції.

Власники стриптиз-клубів також пішли в суд, посилаючись на Першу поправку. 12 листопада суддя Верховного суду Сан-Дієго дозволив стрип-клубам відкритися до остаточного слухання наприкінці місяця.

Пастор однієї з церков, Пол Маккой, вирішив цим скористатися. Він оголосив, що перед службою він зніме з себе галстук, що формально буде означати, що тепер будівля церкви тимчасово стане стрип-клубом, а тому вона буде легально працювати під час карантину.

Він так і зробив — перед службою почалася музика, Маккой трохи потанцював і зняв з себе галстук. Деякі люди жартома простягали йому доларові купюри — нібито чайові. Після цього він став за трибуну і спокійно почав проповідь.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий