Гучний скандал! В Раді не стали мовчати – не готові. Українці в шоці: цілком законно, дієвий механіз

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Парламент не готовий впроваджувати законодавчі ініціативи щодо припинення торговельно–економічних відносин з Росією, натомість таке рішення має ініціювати Рада Нацбезпеки та Оборони.

Так голова Верховної ради, у коментарі “5 каналу”, відреагував на скандал довкола співпраці фабрики на Київщині, яка виготовляла ялинкові прикраси з символікою армії Росії, керівник якої згодом заявив – що дійсно мав договір на постачання іграшок з країною–агресоркою і не порушує закон.


“Я впевнений, що наші фабрики могли б випускати іграшки з логотипом української армії. В нас достатньо сьогодні символів, які могли б бути на ялинкових прикрасах. Якщо ми говоримо про законодавчі ініціативи – це буде не зовсім правильно, якщо це буде закріплюватись на законодавчому рівні. Якщо ми говоримо про санкційні списки – є РНБО. Я також є членом РНБО. Є перелік організацій персоналій, які потрапляють до цього санкційного списку. Я думаю, що цей механізм, який є сьогодні – він достатньо дієвий і він працюючий”, – заявив Дмитро Разумков.

Нагадаємо, історія набула розголосу після того, як відвідувач оприлюднив відео в соцмережі. Обурені ветерани російсько-української війни вирішили навідатися на підприємство.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий