Мальтійці зібрали під час благодійної акції понад 31 тисячу гривень для сиротинців

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

4 грудня поруч з катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську волонтери МСД розмістили інформаційний намет, де всі бажаючі змогли отримати вичерпну інформацію про перебіг акції чи скласти свою пожертву.

Так завдяки щедрим жертводавцям було зібрано пожертви на 31 220 грн. На кошти, зібрані в рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт», для сиротинців буде придбано речі першої необхідності. Про це йдеться на сторінці МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська, пише Бліц-інфо.

“Нагадуємо, що акція все ще триває і зараз дуже потребуємо цукерок: святкових подарункових наборів або вагових у будь-якій кількості. З вагових цукерок ми самі формуватимемо набори. Солодкі подарунки готуємо для спеціалізованих інтернатних закладів, де проживають та навчаються діти та молоді люди з вадами фізичного або розумового розвитку, які потребують стороннього догляду, побутового та медичного обслуговування. Деякі пацієнти – повністю лежачі. Це – сироти або діти, позбавлені батьківського піклування. Про інші способи долучення до акції читайте на нашому сайті. Щодня впродовж тижня Ви можете завітати в офіс Мальтійської Служби Допомоги по вул. Лесі Українки 1 (навпроти Кафедрального собору) для того, щоб отримати повну інформацію про перебіг акції“, – кажуть мальтійці.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий