“Мати із синочком помuрають.” Люди, невже так важко nоділитися? Максимальний репост. Дякую всім Мати та її 6-річний син з Львівщини потребують 100 тис. д

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Пpивiт, Вoвa.

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ.. дякую всім.. Ставте+++
Мати та її 6-річний син з Львівщини потребують 100 тис. доларів на боротьбу з раком — передає канал 24

Сім’я Паничів просить допомогти зібрати 100 тис. доларів для лікування 6-річного Тимофія

Сім’я Паничів із села Сопошин, що на Жовківщині, потребують допомоги для боротьби з раком. Зараз їм необхідно зібрати 100 тис. доларів для 6-річного Тимофія, щоб відправити дитину на лікування в Ізраїль. Його мати Ольга теж онкохвора і у сім’ї немає коштів, щоб оплатити це лікування.

У Тимофія виявили пухлину головного мозку, коли йому було три роки. У хлопчика раптово почались головні болі, лікарі спершу запевняли, що все гаразд, а потім порадили зробити МРТ.

У дитину виявили пухлину розміром 6 см. Йому робили операцію в Україні, також він пройшов шість блоків хіміотерапії та 30 опромінень у Польщі. Після цього усі метастази зникли, і хлопчику змогли зробити операцію, видаливши залишки пухлини. Лікування тривало понад 1,6 роки.


Цьогоріч у червні дитину привезли на огляд у Польщі, МРТ показало пухлину розміром 4 см. Лікарні були впевнені, що це рецидив попередньої пухлини, але згодом виявили, що це значно агресивніша пухлина – гліобластома. 20 червня Тимофію зробили термінову операцію, але прогнози медиків невтішні.

Зараз батьки відправили гістологію у клініку у Ізраїль, де готові прийняти Тимофія на лікування. Проте для цього сім’ї треба зібрати щонайменше 100 тис. доларів.

Мати хлопчика Ольга й сама є онкохворою і у сім’ї немає змоги оплатити дороговартісне лікування для дитини, тому усіх, хто має змогу, просять допомогти врятувати дитину.

Реквізити для допомоги:

«ПриватБанк»:

Панич Ольга (мама)
5168 7573 6026 4867

«Ощадбанк»: Панич Богдан (тато) 5167 4901 2473 0343

Джерело: Канал 24Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий