Одягаю сміттєвий пакет на віник під час прибирання. Показую, навіщо я так роблю

Інше...

Сьогодні хочу поділитися з вами Лайфхаком свого дідуся, якому він мене навчив. Спробувавши так прибратися один раз, інакше й не хочеться (і не зручно). Суть полягає в збиранні віником. Якщо у вас немає пилососа, або не хочеться його діставати, такий спосіб збирання вам точно сподобається. Отже, давайте ближче до суті.

проблема:

Під час замітання пил пристає до віника і потім її потрібно або струшувати у відро для сміття (що не гігієнічно), або змивати водою у ванні (забивається ванна). Упевнений, багато хто стикався з такою ситуацією.

Рішення:

Щоб вирішити цю проблему нам знадобиться звичайний сміттєвий пакет. Надягаємо його на віник зворотною стороною (потім зрозумієте навіщо саме зворотною).

Надягаємо сміттєвий пакет на віник. Тепер змітаємо весь пил в одне місце. Завдяки сміттєвому пакету пил взагалі не пристає до ворсинок віника, і прибирання стає більш гігієнічним.

змітаємо пил

Після того як змели весь пил просто знімаємо сміттєвий пакет з віника і забираємо весь пил всередину руками. Робиться це в два рухи , дуже просто.

Збираємо пил мішком. Спробуйте самі, не пошкодуєте. І зав’язуємо.

Мішок, до речі, можна одягнути на порожнє відро для сміття, щоб не пропадав даремно (я так і роблю). Ось такий от спосіб швидкого і чистого прибирання мені в свій час показав мій дід, а тепер я користуюся ним все життя.

Давайте ще раз пробіжимося по  плюсях такого методу :

гігієнічність;

не засмічуються труби;

віник не зношується і до нього не пристає пил.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий