Просто в цей день! Порошенка розгромили – мародер. Зеленський все сказав, країну трусануло. Має сидіти

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Пафосу в промовах Порошенка до Дня Збройних Сил України – хоч відбавляй, пише телеграм канал Клименко тайм.

Цинізм у тому, що армію вітає людина, яка будучи президентом дозволяла собі мародерство. Його оточення, якщо згадати розслідування від Дениса Бігуса і публікації документів від Анатолія Шарія, примудряються непогано “крутитись” на оборонних замовленнях.

В принципі, в темі армії на Порошенку ніде клейма ставити. Дисклеймер до будь-яких його виступів про ЗСУ має бути статистика ДБР по його справах. Спроба відправити “на забій” українських моряків через Керченську протоку, щоб домогтися скасування виборів, схеми на “реферати на Рибальському”. Весь “Свиноборонпром” в цілому. І це тільки верхівка айсберга.

Збройні сили України ми, звичайно, вітаємо зі святом. А ключове побажання у нас в цей день – щоб всі ті, хто крав на армії і війні, нарешті вирушили за ґрати на ПМЖ.

В свою чергу, телеграм канал Шептун пише:

Петро Олексійович і його оточення можуть пишатися своїм “внеском” в розвиток армії. Якщо відкинути той факт, що саме при них відбулося повне руйнування ЗСУ, а також загинула величезна кількість військовослужбовців, то вони досить добре змогли заробити на цьому.

Досить згадати сімейний підряд Гладковського-Свинарчука та його синка по розкраданнях в оборонці. Ця сімейка, не соромлячись, тягла кожну четверту гривню з оборонного бюджету. Звичайно ж, все відбувалося з дозволу Порошенка. При цьому Порошенко так і не дав своїх в образу, так як мав з цього значний відсоток – пише Шептун.

В свою чергу, президент України, Володимир Зеленський сьогодні також привітав військовослужбовців:

Сьогодні одне з найважливіших наших свят – День Збройних сил України. День, коли треба бути лаконічнішим, змістовнішим, конкретнішим і щирим. Тому скажу лише декілька речей. Найважливіших.

Перше. Кожен з нас може жити своїм звичним життям, реалізовувати мрії та планувати майбутнє виключно завдяки тим чоловікам і жінкам, які захищають нашу державу у Збройних силах.


Саме вони забезпечують для нас свободу. Можливість будувати свій комфорт, шукати своє щастя. Коли вповні це усвідомлюєш, вдячність за це – безмежна.

Кожному українцю сьогодні варто про це замислитись.

Друге. Зазвичай цього не роблять, але включив би до кола тих, кого вітають у цей день, також військових кореспондентів і наших волонтерів.

Бо таке щире захоплення армією й таку повагу до бійців, як у них, мало в кого ще можна зустріти. А що особливо цінне, то це емоційна підтримка ними воїнів на фронті та після повернення.

Військові кореспонденти та волонтери за роки війни стали невід’ємною частиною Збройних сил, це рідні люди та дуже значна допомога. В усіх сенсах.

Тож наша подяка сьогодні має бути і їм.

І третє. День Збройних сил – це час сказати не тільки про те, що було, і про нашу вдячність воїнам, які врятували Україну від агресії Росії, а й про перспективу.

Світ змінюється. Іншим скоро буде й те, як людство воює. Отже, маємо приділяти ще більше, набагато більше уваги розвитку наших Збройних сил, всієї системи оборони держави й, відповідно, ставленню суспільства до цього завдання. Маємо вкладати в це суттєві кошти.
Хоча не тільки в нас, а всюди у світі люди ще не звикли до думки, що поле бою вже в наступному десятилітті кардинально відрізнятиметься від того, яке ми бачили раніше.

Штучний інтелект, роботизація, безпілотники, нові форми та методи агресивного впливу на країни та інформаційної боротьби – все це робить загрози в майбутньому ще більш серйозними та потребує від нас ще більш активної модернізації.

Українці – мирний народ. Ми справді хочемо чесного припинення війни на Донбасі, повернення всіх наших тимчасово окупованих територій і людей. Але не маємо ілюзії, що після цього можна буде розслабитись і не дбати про оборону. Не маємо також жодних ілюзій щодо справжніх намірів країни-агресора.

Стільки наших захисників віддали свої життя, щоб Україна вистояла, що жоден з нас тепер не має права допускати халатності, як раніше. Коли керівники держави зосереджувалися на чому завгодно, крім Збройних сил.

Тож дякую за службу! І вітаю всіх з Днем Збройних сил України! Зі святом тих, хто щоденно дарує нам вільне життя.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий