Просто у кабінеті Порошенка! Гонтарева знищила – скандальну правду почула вся країна. Ніхто і не думав!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Аграрний бізнесмен і колишній акціонер “ВіЕйБі банку” Олег Бахматюк розповів, що системні банки можна було вберегти від знищення в період “банкопаду” 2014-2017 років, але цьому перешкодила тодішня глава НБУ Валерія Гонтарєва.

Про це він розповів під час інтерв’ю телеведучому “112.Украіна” Дмитру Співаку.

Так, розповів Бахматюк, знищення банків привело до падіння національної економіки на 20%. При цьому активи знищених підприємств потім були продані на аукціонах Фонду гарантування вкладів за незначну частину від їх вартості.

“По ВіЕйБі Банку” була нарада у Порошенка. Був підписаний протокол мною, міністром фінансів Шлапаком, прем’єр-міністром Яценюком, першим заступником Гонтаревої Писаруком, самою Гонтаревою. Брав участь і тодішній керівник “Укргазбанку” Кирило Шевченко. Ми тоді обговорювали ідею, яку, вважаю, можна було втілити як прототип дій для кожної подібної ситуації з системними банками. Як акціонер я пропонував віддати весь банк “Укргазбанку”, вношу 200 млн доларів – у стільки тоді оцінювалися мої кредити – на депозитний рахунок “Укргазбанку”. А далі “Укргазбанк” максимально витягує можливості з “ВіЕйБі Банку” під гарантії повернення коштів мною, як акціонером. Це цивілізований шлях відходу акціонера, – розповів бізнесмен “.

– Всі були” за “, крім Гонтаревої. У відповідь ми отримали знищення банку. Через 4 роки Фонд гарантування вкладів продав всі активи банку за 8 млн доларів”, – розповів він.

Нагадаємо, в Генеральній прокуратурі відмовилися задовольнити запит НАБУ про екстрадицію українського агробізнесмена Олега Бахматюка.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий