Розповідаю для чого я купую багато дешевої піни для гоління і як використовую її вдома…

Інше...

Чоловіків у нас в сім’ї немає, тому продавщиці часто дивно на мене поглядають. Причина їх здивування проста: я часто купую в магазині побутової хімії недорогу піну для гоління. Підвищеної рослинності на тілі у мене немає, але застосування цього товару в господарстві я знайшла.

Нині не в моді тримати в будинку килими, але для мене вони завжди були символом затишку. Іноді на них проливають кави і солодкі напої, після чого доводиться з сумом розглядати стійкі плями на ворсі. Тільки не в моєму випадку!

На місця забруднення я щедро наношу піну для гоління, ретельно втираю її в килим і  залишаю  в спокої сліди своєї старанності на дві години. Після озвученого терміну озброююсь пилососом і усуваю залишки засобу. Плям – не залишиться!

Я впевнена, що кожна господиня стикалася з проблемою запітнілого скла у ванній. Мені ж залишається тільки обробити проблемну зону піною для гоління, витримати її на дзеркалі 30 хвилин і потім ретельно відполірувати сухою ганчіркою. Захисна  плівка готова! Таким же чином реально обробляти шибки, щоб вони надовго залишалися чистими.

На мій погляд, навіть у досвідченої господині на плиті з часом утворюються плями. Раніше я самозабутньо терла їх дорогою хімією. У підсумку ми чхали на пару з котом, а проблема швидко поверталася. Тепер я беру в руки суху губку з поролону і дешеву піну для гоління. До речі, таким же чином реально очистити всі металеві покриття на кухні та у ванній.

Я вже згадала про свій кота, який любить досліджувати найближчі розсадники бліх. Заборонити гуляти йому нема можливості, але його “лежак” часто перу в теплій воді з додаванням в неї піни для гоління. Як не дивно, але блохам такий склад не подобається.

Моя маленька, але пекуча пристрасть – срібні прикраси. Як відомо, цей дорогоцінний метал швидко темніє. До того ж у спадок від бабусі мені дісталося  столове  срібло, так що проста неприємність перетворюється часом в цілу катастрофу. Вирішую її просто: наношу піну для гоління на срібло, залишаю її на 10 хвилин і насухо протираю. Так само застосовую піну для гоління щоб почистити хромований кран у ванній.

Все дуже просто і не потрібно ні з чим її змішувати. Наношу трохи піни на губку і протираю сам кран і ще піна добре допомагає якщо потрібно видалити вапняний наліт. Виявляється у простій піни для гоління так багато всяких застосувань!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий