“Схопили на вулиці і…”: На Закарпатті група чоловіків жорстоко згвалтували жінку. Подробиці, які шокують!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На Закарпатті 6 грудня жінка заявила у поліцію, що її зґвалтували четверо чоловіків іншої національності. Правоохоронці затримали усіх підозрюваних.

Про це повідомляє патрульна поліція області.

Так, сьогодні приблизно о 6:00 до патрульних надійшло повідомлення про зґвалтування. Вони поїхали на місце події. Там інспектори зустріли заявницю. Жінка крізь сльози розповіла про страшну подію, яка годину тому з нею трапилася.

За її словами, четверо чоловіків іншої національності схопили її на вулиці й силоміць посадили в авто. Після цього привезли у свій будинок і зґвалтували. Патрульні викликали для жінки швидку допомогу.

Правоохоронці під’їхали до вказаного потерпілою будинку і виявили там чотирьох імовірних винуватців, на яких прямо вказала заявниця. Під час огляду подвір’я будинку охоронці порядку знайшли розірваний одяг жінки.

Патрульні затримали усіх підозрюваних, забезпечили охорону місця події й викликали слідчих. Про відкриття кримінальної справи наразі не повідомляється.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий