Сьогодні! Разумков шокував – зроблять усе можливе. Почули усі: маємо збільшувати витрати

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Верховна Рада зробить усе, щоб у проекті держбюджету на 2021 рік збільшити фінансування української армії.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

Разумков визнав, що Україна на даний момент перебуває у непростій ситуації через Covid-19, війну, складну соціально-економічну ситуацію та розгортання світової фінансової кризи. Попри це, він вважає, що оборонні витрати мають зберегтися на рівні 5% від ВВП.

Пряма мова: “Хоч там як, ми навіть під час підготовки підсумкового голосування за бюджет на 2021 рік будемо намагатися знайти, і зверталися з цим в Міністерство фінансів, додаткові кошти… Те, що від нас залежатиме, ми будемо робити в межах і повноважень, і тих ресурсів, які сьогодні існують в державі”.

Спікер нагадав, що порівняно з 2020 роком у проекті держбюджету на наступний рік фінансування на безпеку і оборону зменшено. Він визнав, що це його непокоїть, й додав: “Я переконаний, що ми маємо збільшувати витрати на безпеку і оборону. І саме це закріплено в нашій військовій доктрині… витрати на безпеку і оборону мають зберігатися на рівні 5%”.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 6 грудня під час урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України запевнив, що незважаючи на складні часи, фінансування армії не скоротиться.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий