Це брехня! Син Чапкіса приголомшив словами – знаменитий хореограф не стримав емоцій – просльозився…

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Син легендарного українського танцівника Григорія Чапкіса Грег, який неочікувано прилетів до батька в Україну з Америки, розповів про стосунки з хореографом.

Зірковий тато і син не бачилися майже рік через пандемію коронавірусу. Від неочікуваної зустрічі Чапкіс втратив дар мови та просльозився, йдеться у “Світському житті”.

Я не міг дочекатися, коли я сюди доїду і просто відчую момент з моїм татом. Цей сюрприз вдався, я дуже тішуся. Тішуся, що я потрапив зі свого американського світу в його, в шоу, яке він дуже любить. Уся наша сім’я – ми всі танцівники, ми хочемо, щоб він просто нами пишався і мені просто приємно було, що я потрапив на шоу, з ним сидів поруч. Я ніколи цього не забуду і він теж, – прокоментував Грег.

Крім того, Грег та Григорій прокоментували чутки щодо їхніх напружених стосунків. Мовляв, вони добре ладнають.

У нас не було сварки. Я сповідаюся зараз. Я був дуже поганим батьком. В якому сенсі – це був якраз пік ансамблю Вірського. По 4-6 місяців на рік гастролювали з дружиною. І його виховали інші люди, – відповів хореограф.

Зі свого боку, 41-річний син легендарного танцівника відповів на закиди про те, що діти не підтримують шлюб 90-річного Чапкіса з молодою обраницею. Як запевнив Грег, це брехня.

Ми тішимося, ми дуже тішимося за те, що в тебе є людина, яка тебе доглядає, кохає, чекає вдома та готує їсти. І ми весь час були раді. Не було сварки. Мені здається, що дійсно коронавірус змінює усіх нас. Ми всі трохи хвилюємося, дуже складно, що я живу на іншому кінці світу, але як стараюся, приїжджаю. Як бачите, навіть в коронавірус знаходжу час приїхати сюди і здивувати мого татуся, – зізнався Грег.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий