50 котів оселилися у зоомагазині в Івано-Франківську: врятовані пухнастики чекають на нових господарів (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Подруги-волонтерки забрали цих тварин з вулиці і цим врятували їм життя.  

Пів сотні котів оселилися в одному із зоомагазинів Івано-Франківська. Усі як один – безпородні та у недавньому минулому безхатьки. З вулиці їх забрали дві подруги-волонтерки і цим врятували їм життя. А тепер цілком безкоштовно намагаються прилаштувати своїх підопічних у добрі руки.

Про це йдеться 5 грудня в сюжеті ТСН.19:30. Діти та дорослі не можуть пройти повз вітрину цього зоомагазину, аби не зупинитися. По той бік скла – котяче царство. З цих котиків когось, награвшись, викинули господарі і тварини опинилися на вулиці геть безпорадними. Інші – безхатьки від народження. Хворими та голодними їх підібрали волонтерки. Багатьом, буквально врятували життя.

Дарина Король та Наталя Попиченко волонтерять давно. Над котячим магазином замислилися, коли зрозуміли, що на всіх знедолених пухнастиків їх не вистачає. Ледве знайшли приміщення, де їм дозволили тримати котів. Зробили ремонт і спеціально облаштували таку вітрину.

“Буває, що люди хочуть взяти котика, через віконечко побачили когось і хочуть саме його. А він до них не йде. Вони його на руки, гладять, танцюють коло нього, а котик не йде. А інший приходить на ручки, ластиться, з рук не злазить”, – пояснює Дарина.

Розрахунок волонтерок спрацював: за якихось 2 тижні два десятки котів знайшли собі дім.

Проте поки одні розбирають котів, інші, навпаки, підкидують. Дівчата непокояться, бо утримувати велику кількість безхатьків не можуть ані фізично, ні матеріально.

Але дівчата вірять, що врешті знайдуть притулок всім підопічним. І кажуть, хоч цей кошачий дім і  називається магазином, але врятованих пухнастиків тут не продають – дарують. Але лише тоді, коли впевнені, що нові господарі – добрі люди.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий