“Виховання” кулаками: Учителька української мови та літератури побuла та прuнuзuла дитину перед всім класом

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У школі в селі Потелич у Жовківському районі вчителька кілька разів вдарила учня шостого класу, який грубо висловився у її сторону. Інцидент зняли на відео і поширили в соцмережах. Вчительку відсторонили від роботи, а у школі триває розслідування цього випадку.

Як повідомила ZAXID.NET директорка Потелицької школи Світлана Ковальчук, інцидент трапився у четвер, 3 грудня, під час перерви між уроками. Кілька учнів 6-А класу билися у коридорі, на що відреагувала вчителька української мови і літератури Надія Патлика. Вона розборонила учнів, після чого зайшла за ними у кабінет 6-А класу. За словами директорки, один з учнів у грубій формі крикнув на вчительку: «Вийди звідси! Чого ти прийшла?».

Після цього вчителька кілька разів вдарила долонею школяра по потилиці. Однокласники учня зняли усе на відео і поширили його у соцмережах. На відео видно, як вчителька шарпає учня за руку, а потім кілька разів вдаряє його по голові. При цьому вона кричить на хлопчика. На оприлюдненому відео не вдається розібрати частину зі слів вчительки.


«Яке ти маєш право? Я підійшла вас розборонити Правда? А нє ти маєш до мене говорити «Чого ти сюди прийшла?». Я знаю, чого я прийшла!», – зокрема, крикнула Надія Патлика.

Директорка школи Світлана Ковальчук повідомила, що Надії Патлиці винесли догану після інциденту з шестикласником. Її також тимчасово відсторонили від роботи.

«Вона не провела у порядок свої емоції і стався такий інцидент. Звичайно, це неправомірні дії вчителя. Ми з нею мали розмову, вона написала пояснювальну записку. Батьки хлопчика не були категоричними, але попросили вжити заходів до вчительки. Ми створили комісію з розслідування цієї ситуації і винесли вчительці догану», – розповіла Світлана Ковальчук.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий