Молодий далекобійник з Тернополя дивом вижив у ДТП, заплакана дружина благає про допомогу: “Врятуйте Максима”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Молодому тернополянину потрібна допомога після страшної ДТП. Про це розповіла дружина потерпілого Іванка Берлізова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Повідомляється, що 25-річний далекобійник з Тернопільщини Максим Берлізов постраждав у страшній ДТП. В результаті хлопець отримав перелом ребер, перелом щелепи, перелом черепа, забій легенів, серця і головного мозку.

“Те що я відчувала вранці в суботу 28.11 ніколи не забуду. Дзвінок о 7.48: “Ваш чоловік потрапив в аварію… живий Крики, паніка, сльози, нерозуміння або мені говорять правду. Незнання як дитині пояснити куди мама збирається і чого збирає татові речі. Реанімація і слова лікаря: “у вашого чоловіка перелом хребта, перелом ребер, перелом щелепи, черепа, забій легенів, серця і головного мозку. Він у вас народився в сорочці що залишився живий” – написала Іванка Берлізова.

Максим Берлізов, фото: Facebook Іванка Берлізова

Максим Берлізов, фото: Facebook Іванка Берлізова


Завдяки допомозі рідних, друзів та колег жінка змогла знайти лікарів, які готові прооперувати Максима, а також реанімобіль, який перевезе його до Тернополя. Попереду у чоловіка ще безліч операцій і довга реабілітація. Сім’я Максима не має коштів, щоб оплатити послуги лікарів, тому його дружина звернулася за допомогою до небайдужих людей, з проханням допомогти врятувати чоловіка.

“Чесно навіть не можу вам передати як у мене караїться серце коли моя дитина стає на коліна молиться і просить щоб Боженька дала татові здоров’я і щоб він ходив. Я прошу Бога щоб все було добре і він встав на ноги і вас всіх небайдужих прошу допомоги. Я вірю він в мене дуже сильний він впорається. Прошу всіх не байдужих людей допомоги коштами хто скільки може на лікування мого Максима. Велике спасибі і низький уклін всім тим хто вже допоміг, ви дали мені впевненості що все буде добре” – додала Іванка Берлізова.

Публікація Іванки Берлізової: Facebook

Публікація Іванки Берлізової: FacebookПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий