На Жовківщині вчителька вдарила учня (відео)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У селі Потелич, що знаходиться у Жовківському районі Львівської області, учителька української мови та літератури почала бити та штовхати дитину. Відео інциденту з’явилось у мережі.

У Жовківській районній державній адміністрації відреагували на ситуацію, про що написали на сторінці у Facebook.

“Щодо інциденту, який стався 03.12.2020 у Потелицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, під час перерви між заступником директора школи з виховної роботи та учнем 6-А класу, під час якого вчитель не сконтролювала своїх емоцій на грубе звернення учня до себе і допустила неправомірні дії щодо вказаного учня, застосувавши фізичну силу.

Станом на сьогодні повідомлено Львівську обласну державну адміністрацію, Департамент освіти ЛОДА. Жовківською РДА створено робочу комісію для розгляду даного питання та вжиття відповідних заходів, скеровано лист на Жовківське ВП Кам`янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області по даному інциденту. Даний випадок є не припустимим, оскільки це є школа, де мають навчати дітей не тільки знань, але й правил поведінки, етики та й деонтології. Про результати роботи комісії, буде повідомлено додатково.” – йдеться у дописі.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий