На ранок! Саакашвілі вліпив Порошенку – злодій. Вони при владі, Зеленський в шоці, на даху!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Три роки тому я поплатився за те, що сказав в обличчя тодішньому президенту, що він — злодій. Так розпочав свій допис у Телеграм Міхеіл Саакашвілі.

Далі подаємо слова в оригіналі:

“Я думаю, що в результаті боротьби багатьох людей, в тому числі людей, які разом зі мною відстоювали права українців, Порошенко був замінений Зеленським. І я впевнений, що я не помилився. Але всі злодії, хто грабував до того, продовжують залишатися безкарними, а частина з них продовжують залишатися при владі.

Мені зовсім не хочеться ходити по дахах, мені там не сподобалося, але я буду боротися доти, поки українська економіка не звільниться. Поки люди не почнуть себе відчувати повноправними господарями у своїй країні, замість цієї купки не надто талановитих, не надто освічених, але дуже нахабних і дуже безцеремонних людей”, – написав політик.

Водночас раніше пролунала думка, що у колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі є свої плани на владу. Політик зосередиться на роботі в Україні, імовірно, він може потрапити до складу нового уряду.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція “Батьківщина”) Михайло Цимбалюк.

Гість ток-шоу зауважив, що третій президент Грузії та колишній голова Одеської ОДА, а сьогодні – голова Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі дуже змінився останнім часом.

“Президент Зеленський відновив йому громадянство, що було справді законно з боку Зеленського, інша річ, чи законно і чи на всіх підставах давалось йому громадянство попереднім президентом. Тут є юридичні тонкощі. Але насправді Саакашвілі вже не той, він уже громадянин України на законних підставах і він, як на мене, вчинить, розуміючи екстравагантність ситуації, значно жорсткіше. Він, однозначно, ще своє слово не сказав, тим більше, у період переформатування українського уряду, як на мене, в експрезидента Грузії є свої плани на владу”, – зазначив нардеп.

Нагадаємо, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі заявив, що економіка України наближається до катастрофи. За словами Саакашвілі, на Україну насувається велика бюджетна криза, якої не було в країні з 1990-х років. Також політик зазначив, що в нинішній ситуації домовленості з Міжнародним валютним фондом не допоможуть вирішити економічні проблеми.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий