Під час локдауну гірськолижні курорти в Україні працюватимуть

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Новорічно-різдвяні свята у багатьох асоціюються з відпочинком на гірськолижних курортах. Ще б пак, адже велика кількість вихідних дозволяє відправитись в гори за новими враженнями. Чому дозволять працювати гірськолижним курортам, пояснив Віктор Ляшко – головний санітраний лікар України.  

Під час локдауну гірськолижні курорти в Україні працюватимуть - українці, локдаун, коронавірус, карантин, Відпочинок - skier enjoying on top of the mountain 10069 2640
фото – freepik.com

Дату початку жорсткого карантину ухвалить Кабінет Міністрів України на засіданні 9 грудня, пише агентство «Інтерфакс-Україна». Наразі розглядаються три можливі дати, які припадають на початок січня. Вводити локдаун у грудні цього року немає необхідності, адже, за словами очільника МОЗу Максима Степанова, медична система справляється з навантаженням. Однак її потрібно підготувати до щорічного піку захворюваності на грип, який припадає на кінець січня – початок лютого.  

Крім того, введення локдауну в січні до кінця допоможе знизити захворюваність на COVID-19 до 6-8 тисяч випадків на добу. Про статистику захворювання на 7 грудня читайте тут.

Під час локдауну гірськолижні курорти в Україні працюватимуть - українці, локдаун, коронавірус, карантин, Відпочинок - koronavirus 165 1

За словами Віктора Ляшка, під час локдауну буде працювати транспорт,  але з певними обмеженнями, готелі, а ресторани в режимі доставки їжі. А ось держструктури і розважальні об’єкти зачиняться. Водночас дозволять роботу гірськолижних курортів і готелів у них.

«Гірськолижні курорти будуть працювати, щоб розвантажити мегаполіси, під час катання на лижах неможливо заразитися».

Віктор Ляшко

При цьому робота місць потенційного зараження, зокрема, підйомників, буде суворо регламентована. Ресторани та лазні на гірськолижних курортах не функціонуватимуть.

«Погляд» також розповідав, як сходити до магазину й не підхопити коронавірус.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий