Пішов не озираючись: Після сварки з дружиною італієць прокрокував 450 кілометрів і потрапив у руки поліції

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Італієць через сварку з дружиною пройшов 450 кілометрів та порушив комендантську годину. Про це пише видання Wanted in Milan. Курйозна ситуація сталася з 48-річним мешканцем Комо, якого вже прозвали “італійським Форестом Гампом”, передають Патріоти України.

Так, чоловік посварився зі своєю дружиною та вирішив прогулятися. Він попрямував з Комо у бік Болоньї, і через кілька днів опинився вже у приморському місті Фано, де його затримали за порушення карантину.


За даними правоохоронців, чоловік «безпричинно бродив вулицями о другій ночі» і порушив комендантську годину, яка була введена у місті через пандемію коронавірусу.

Затриманому італійцю виписали штраф у 400 євро за порушення карантину, а сам він пояснив, що навіть не помітив, як далеко пішов від будинку.

“Я у нормі, просто трохи втомився”, — заявив затриманий та додав, що під час “подорожі” його підгодовували доброзичливі незнайомці. Дружина, з якою він посварився, написала заяву про зникнення 48-річного коханого. Порушника нагодували та тимчасово поселили у готель, куди на наступний день за ним приїхала жінка.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий