Річкові перевезення, підтримка бізнесу, право батька на декрет: нардеп Прощук резюмував результати роботи парламенту протягом тижня

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Народний депутат Едуард Прощук резюмував результати роботи під час парламентського тижня у Верховній Раді 1-4 грудня.

Читайте також: У Боднарові активно будують новий корпус школи — нардеп Прощук (ВІДЕО)

Про це йдеться на офіційному сайті нардепа, інформує “Галка”.

Коротко про що розповів народний обранець від 85 виборчого округу:

  • Президент підписав законопроєкт 3651-д, дуже важливий для місцевого самоврядування. Він впорядковує окремі питання організації та діяльності органів МС та районних державних адміністрацій.
  • Заборонили продаж електронних сигарет неповнолітнім (№3628). Закон вступає в дію з 1 січня 2021 року , порушення його тягне за собою штраф від 6800 грн до 13600 грн.
  • Підтримали в першому читанні законопроєкт (№3695), який надає право батькові виходити у декретну відпустку після народження дитини.
  • Прийняли компромісний законопроєкт про перенесення РРО для підприємців (4439-д)
  • Внутрішньому водному транспорту – бути (1182-1-д). Запускаємо ринок річкових перевезень в Україні. Відтепер вантажні та пасажирські перевезення відбуватимуться в тому числі річками.
  • Прийняли низку законів про підтримку малого й середнього бізнесу. Зокрема, податкові канікули для ФОПів І групи та списання податкових боргів до 3060 грн, а також можливість отримати одноразову допомогу.

Едуард Прощук додав, що, на жаль, у Верховній Раді провалили законопроєкт 3900 про якість шкільних підручників, але сподіваються на оперативне прийняття закону після його доопрацювання.

Також в Уряді декларують, що локдауну у грудні не буде, але можливе його запровадження у січні.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий