Щойно! Садовий вразив зізнанням – “колись це мало статись”. Термінове рішення: самоізоляція

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Мер Львова Андрій Садовий отримав позитивний тест на коронавірус. 6 грудня він відчув незначну слабкість й першіння в горлі. Наразі мер перебуває на самоізоляції.

Позитивний ПЛР-тест Андрій Садовий отримав 7 грудня. Про це він повідомив у телеграмі.

Попри недугу, мер Львова не втрачає оптимізму. Він написав, що “колись це мало статись”.

“Вчора відчув незначну слабкість і першіння в горлі. Зранку здав аналізи – результат ви вже знаєте. Температури немає, тому працюю онлайн, поки мій лікар це дозволяє”, – зазначив Садовий.

Мер Львова додав, що захворів у День місцевого самоврядування. Він привітав зі святом усіх причетних і переконаний, що місто працюватиме без зупину, поки міський голова хворіє. Також Садовий звернувся до своєї дружини Катерини, яка 7 грудня відзначає День ангела.

“Катерино, вибач, але святкова вечеря сьогодні теж через ZOOM. Так твій День ангела ми ще не святкували”, – підсумував мер Львова.

Додамо, що за минулу добу у Львові зафіксували 344 нових випадки зараження коронавірусом. Загалом від початку пандемії у місті та області захворіли понад 50 тисяч людей. Водночас 33 275 пацієнтів одужали, з них – 150 за минулу добу. На жаль, недугу не змогли побороти 15 527 хворих.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий