Для допомоги ветеранам в Київській області працює виїзний мобільний офіс Veteran Hub

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З метою допомогти ветеранам, які не можуть дістатися з області в місто та мають обмежений доступ до послуг, починаючи з жовтня цього року в Київській області запрацював мобільний офіс Veteran Hub. Він курсує  містами та  селами Київщини. Команда мобільного офісу, яка складається з юриста, психолога та кар’єрного менеджера приїздить до ветеранів додому та надає їм на місцях психологічну, юридичну та консультативну підтримку.

Представники  “мобільного хабу” надають першу консультативну допомогу, підбираючи  юриста, спеціаліста з пошуку роботи або психолога в залежності від потреб ветерана. Також юрист консультує ветеранів з правових питань – довідки, пільги, послуги для учасників бойових дій, а кар’єрний менеджер допомагає з  пошуком  роботи, консультуючи як правильно скласти резюме, описати військовий досвід та підготуватися до співбесіди.

Мобільний офіс Veteran Hub працює за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів у партнерстві з канадською благодійною організацією Help Us Help.

Щоб скористатися послугами виїзного хабу, ветерану потрібно зателефонувати за номером:

(067) 348-28-68

або написати у приватні повідомлення на сторінці:

https://www.facebook.com/VeteranHubUa.

Нагадуємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий