До чоловіка напросився колега з дружиною до нас гості, а в результаті ледь не побилися

Інше...

Ми з чоловіком досить компанійські та гостинні люди. Друзів у нас небагато, але всі  перевірені часом. Ми часто ходимо до них у гості, й самі любимо їх приймати. Але сьогодні хочу розповісти історію, яка трапилася з нами та не дуже близькими для нашої сім’ї людьми.

Якось ввечері чоловік раптом заявив: – До нас в суботу колега з дружиною в гості напросився, мені незручно було відмовити, так що готуйся.

Якщо чесно, я не велика любителька нових людей в нашому будинку, ну думаю гаразд, чоловікові видніше.

Настав день Х, і до 16 години ми зустрічали нових для мене гостей. На вигляд милі люди, усміхнена дружина і чоловік веселий, почали жартувати з порога. Стіл я особливо не накрила, як зазвичай, для своїх друзів. Перепрошую за фото, робила похапцем, дуже вже хотілося думку ваш почути.


На 4 дорослих людини думаю вистачить. Картопельку зварила, куди ж без неї, скумбрію копчену порізала. Рулет з лаваша, салат овочевий з морепродуктами. На гаряче запекла курку з грибами і овочами, і посмажила свої улюблені рубані котлети з грудки.

Сіли випили за знайомство, колега чоловіка став мене нахвалювати, що все смачно і ситно. Все було добре, і раптом після 5 чарки, як то кажуть “І тут Остапа понесло”. Я не зрозуміла навіть з чого все почалося, але гість раптом почав кричати, що нам “бабам” аби бабло витратити і повипендрюватися.

Обстановка загострювалася, дружина почала на нього мало не кидатися, битися, що він жмот і недоумок. Коротше потрапили на виставу, не купуючи квитки. Потім раптом гість, як ні в чому не бувало попросив бутерброди з чаєм, солодке він не любить. Я мовчки встала і подала те, що він замовив.

Коротше гості о 19 годині повністю пересварилися і пішли додому. Якщо чесно, то зі мною таке трапилося вперше.

Але найцікавіше, з ранку наш гість подзвонив нам. І як ні в чому не бувало почав питати, як у нас справи, і чим ми займалися після їх відходу. Ну а в кінці розмови заявив, що в наступні вихідні вони нас чекають до себе в гості.

Дуже цікаво, що ви думаєте з цього приводу, і як поступати з такими горе – гостями?

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий